Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności. Zamknij okno

Pomoc
|
Zaloguj się
|
Zarejestruj się

Pomoc

Aby w pełni móc korzystać z serwisu SzaraKomórka.pl należy opłacić abonament.

   

Rodzaje abonamentu:

Możesz wybrać różne opcje płacenia abonamentu: miesięczny, kwartalny, półroczny i roczny. Można również wykupić abonament grupowy – np. dla siebie i rodziny, albo zrobić prezent najbliższym. W zależności od wyboru danego abonamentu, możesz korzystać z rabatów i promocji – aż do 50% taniej!

Abonament miesięczny.

Wykupienie tego abonamentu pozwoli Ci w pełni korzystać z naszego serwisu przez okres miesiąca, a jego koszt wynosi 29 złotych. Przy jego zakupie każdego abonamentu dowiesz się, do kiedy jest on ważny, oraz z jakich rabatów możesz skorzystać. Przy zamówieniu należy wypełnić krótki formularz. Aby wykupić abonament miesięczny i dowiedzieć się więcej na ten temat, wejdź na stronę:

 

http://www.szarakomorka.pl/mod/payments/1

 

Abonament kwartalny.

Wykupienie tego abonamentu pozwoli Ci w pełni korzystać z naszego serwisu przez okres kwartalny, a jego koszt wynosi 16 złotych za miesiąc. Przy jego zakupie każdego abonamentu dowiesz się, do kiedy jest on ważny, oraz z jakich rabatów możesz skorzystać. Przy zamówieniu należy wypełnić krótki formularz. Aby wykupić abonament kwartalny i dowiedzieć się więcej na ten temat, wejdź na stronę:

 

http://www.szarakomorka.pl/mod/payments/2

 

Abonament półroczny.

Wykupienie tego abonamentu pozwoli Ci w pełni korzystać z naszego serwisu przez okres półroczny, a jego koszt wynosi 14 złotych za miesiąc. Przy jego zakupie każdego abonamentu dowiesz się, do kiedy jest on ważny, oraz z jakich rabatów możesz skorzystać. Przy zamówieniu należy wypełnić krótki formularz. Aby wykupić abonament półroczny i dowiedzieć się więcej na ten temat, wejdź na stronę:

 

http://www.szarakomorka.pl/mod/payments/3

 

Abonament roczny.

Wykupienie tego abonamentu pozwoli Ci w pełni korzystać z naszego serwisu przez okres półroczny, a jego koszt wynosi 12 złotych za miesiąc. Przy jego zakupie każdego abonamentu dowiesz się, do kiedy jest on ważny, oraz z jakich rabatów możesz skorzystać. Przy zamówieniu należy wypełnić krótki formularz. Aby wykupić abonament roczny i dowiedzieć się więcej na ten temat, wejdź na stronę:

 

http://www.szarakomorka.pl/mod/payments/4

 

Abonament grupowy.

Wykupienie tego abonamentu pozwoli Ci w pełni korzystać z naszego serwisu przez wybrany przez Ciebie okres: miesiąc, kwartał, pół roku lub rok, a jego koszt jest zależny od wybranych abonamentów. Możesz wykupić kilka abonamentów korzystając dzięki temu z atrakcyjnych rabatów - nawet do 50% zniżki. Przy zamówieniu należy wypełnić krótki formularz. Aby wykupić abonament grupowy i dowiedzieć się więcej na ten temat, wejdź na stronę:

 

http://www.szarakomorka.pl/mod/payments/5

 

O nas

O projekcie Blog Gry ANDROID Kontakt Dla mediów Działanie pamięci Koncentracja uwagi Rozumowanie logiczne Orientacja w przestrzenni Polityka prywatności

Dlaczego warto

Testy Ćwiczenia Regulamin Brainfit.pl
Facebook Twitter Google + Nasza Klasa Blip Goldenline Youtube
rozpocznij Trening

Działanie mózgu

Zdrowie ADHD Dysleksja Choroba Alzheimera Deficyty pamięci Udar mózgu Ćwiczenia mózgu

Ćwiczenia mózgu

Trening pamięci Trening umysłu Ćwiczenia logiczne Gry umysłowe Gry dla mózgu Trening mózgu Trening uwagi Ćwiczenia pamięci
Innowacyjna Gospodarka Promental
Copyright by Promental Sp. z o.o.
projektowanie stron WebdesignArt